Kontakta oss

Kontakta oss gärna via epost på info@mossangens.se
Skicka annars brev till Mossängens Sommarstad, Box 60026, 216 10 Limhamn - alternativt lägg brevet i postlådan vid föreningshuset.


Föreningshuset uthyrs av kassör Liselott Jakob


Kom till föreningshuset varje tisdag mellan klockan 18-19 i maj, juni, juli och augusti


 


Vi har en facebooksida Mossängens sommarstad

Sune Malmgren

Ordförande
Telefon: 0768-300919
E-mail: sune.malmgren@mossangens.se

Carina Johanzon

Sekreterare
Telefon: 0702-168724
E-mail: carina@promotion.nu

Liselotte Jakob

Kassör
Telefon: 0768-784850
E-mail: liselott.jakob@gmail.com

Ronny Gullstrand

Vice ordförande
Telefon: 0702-175212
E-mail: gullstrand58@hotmail.com

Ingemar Hansson

Ordinarie ledamot
Telefon: 0733-66 49 20
E-mail: hansson52@gmail.com

Camilla Sjöstrand

Suppleant
Telefon: 070-776 41 91
E-mail: violruta@gmail.com

Anders Lagerholm

Suppleant
E-mail: anders.pm.lagerholm@telia.com

Claes Liljegren

Suppleant
Telefon: 0733-329400 ring efter 14
E-mail: claesliljegren@hotmail.com

Leif Liljeblad

Revisor
E-mail: revisor@mossangens.se

Dan Andersson

Revisor
E-mail:

Joakim Jakob

Valberedningens sammankallande
Telefon: 070-959 49 84
E-mail: info@mossangens.se


Välkommen till Mossängen

Mossängens Sommarstad är en blomstrande koloniförening i sydvästra Malmö.
Läs mer »